ZASIĘG TERYTORIALNY

komornik katowice wschód

Komornik Sądowy Leszek Ferczykowski działa na obszarze właściwości Sądu Rejonowego Katowice-Wschód w Katowicach.

Właściwość tę ustala się według miejsca zamieszkania / siedziby dłużnika.

Alfabetyczny spis ulic:

1

1-maja

7

73 Pułku Piechoty

9

9-maja

A

Adama
Adamczyka Ferdynanda
Agaty
Albatrosów
Alberta Brata
Alpejska
Anny Świętej.
Antoniego
Astrów
Azalii

B

Baczyńskiego Kamila
Bagienna
Bankowa
Baranowicza Jana
Barbórki
Barcelońska
Barwinków
Batalionów Chłopskich
Baumgardtena Aleksandra
Bazaltowa
Bazyliowa
Bażantów
Bednarska
Bednorza Herberta, bp.
Begonii
Berberysów
Beskidzka
Biedronek
Bielika
Bielska
Biniszkiewicza Józefa
Blachnickiego Franciszka, ks.
Bławatków
Bohaterów Monte Cassino
Bocianów
Bogedaina Bernarda, bp.
Bogucicka
Bohdanowicza Karola
Boliny
Bończyka Norberta
Borki
Borowa
Borowiecka
Boya-Żeleńskiego
Boznańskiej Olgi
Bożka Arki
Braci Stawowych
Braci Wiechułów
Braci Wożniaków
Bratków
Brynicy
Brzozowa
Budowlana
Budryka Witolda
Bukszpanowa
Burowiecka
Bzów

C

Cedrowa
Cegielnia Murcki
Cegielniana
Ceglana
Ceramiczna
Chabrowa
Chełkowskiego Augusta, prof.
Chemiczna
Chęcińskiego Jana
Chłodna
Chmielna
Chocimska
Chroboka Franciszka
Chrobrego Bolesława Plac
Chromika Pawła
Ciesielska
Cietrzewi
Cisowa
Cmentarna
Cyklamenów
Cynkowa
Cyprysów
Cyranek
Czajek
Czapli
Czarnieckiego Stefana
Czarnuszki
Czecha Bronisława
Czechowa Antoniego
Czeczotta Henryka
Czempiela Józefa, ks.
Czeremchowa
Czyżewskiego Tytusa
Czyżyków

Ć

Ćwiklińskiej Mieczysławy

D

Damrota Konstantego
Darwina Karola
Dąbrowa
Dąbrowskiego Henryka
Derenii
Deszczowa
Didura Adama
Długa
Domeyki Ignacego
Domina Czesława, bp
Drozdów
Drzewna
Dudy-Gracza Jerzego
Dworcowa-od Jana do ulicy Mieleckiego
Dyrekcyjna
Dytrycha
Działkowa
Działowa
Dziewanna
Dzięciołów

E

Elsnera Józefa
Ewy

F

Fabryczna
Fałata Juliana
Ficka Alojzego
Fijewskiego Tadeusza
Filaka Jana
Fiołków
Floriana
Fojcika Jana
Fojkisa Walentego
Francuska
Fredry Aleksandra

G

Garbarska
Gawronów
Gerberów
Gierlotki Michała
Gierymskiego Aleksandra
Gilów
Giszowiecka
Glebowa
Głogowa
Głogowska
Głuszców
Goetla Walerego
Gołębi
Gospodarcza
Gościnna
Goździków
Góralska
Górna
Górnicza
Górniczego Stanu
Górniczego Urobku
Górnośląska Aleja od ul. Kościuszki
Grabonia
Grabowa
Granica Wesołej
Graniczna
Grodowa
Grottgera Artura
Grzegorzka Józefa
Grzybowa
Gwarków Plac

H

Hallera Józefa Generała
Hałubki Gabriela
Harcerzy Września
Helska
Hiacyntów
Hierowskiego Zdzisława
Hodowców
Honorowych Dawców Krwi
Hoppego Karola
Hortensji
Huberta św.
Hutnicza

J

Jacka św.
Jagodowa
Jałowcowa
Jana Pawła II pl.
Jana św.
Jankego Zygmunta Waltera
Janowska
Jargonia Macieja
Jaronia Jana Nikodema
Jarzębinowa
Jaskółek
Jaskrów
Jastrzębia
Jaśminowa
Jaworowa
Jaworowa Tylna
Jemiołowa
Jemiołuszek
Jerzyków
Jesienna
Jesionowa
Jesiotra
Jgiellońska
Jordan-Łowińskiej Wandy
Jordana-od Tadeusza Kościuszki do Plebiscytowej

K

Kaczeńców
Kadłubka Wincentego
Kaktusów
Kalinowa
Kałuży Michała
Kamelii
Kamieńska
Kanałowa
Kanarków
Kantorównej Józefy
Karasiowa
Karbowa
Karliczka
Karola
Karolinki
Karoliny
Karpacka
Kaskady
Kasprowicza Jana pl.
Kasztanowa
Katowicka
Kątowa
Kępy Konstantego
Klakusa Ludwika
Klonowa
Kobieli Bogumiła
Kobylińskiego Stanisława
Kochanowskiego Jana
Kocura Adama
Kokota Józefa
Kolejowa-od ulicy Kościuszki do ulicy 73 Pułku Piechoty
Kolibrów
Kolista
Kolonia Amandy
Kołłątaja Hugona
Kołodzieja Pawła
Kołodziejska
Komorowskiego Tadeusza Bora
Konarskiego Stanisława
Konckiego Tadeusza
Konduktorska
Koniarkowskiej Zofii
Koników Polnych
Konna
Konwalii
Kopalniana
Kopaniny Lewe
Koraszewskiego Jacka
Korczaka Jana
Kormoranów
Kornasa Karola
Kosmiczna
Kosów
Kossaka Juliusza
Kościuszki Tadeusza
Kowalówki Henryka
Kowalska
Krahelskiej Haliny
Krakowska
Krakusa
Krasińskiego Zygmunta
Kraszewskiego Ignacego
Krawczyka Bernarda
Kręta
Krogulcza
Krokusów
Królowej Jadwigi
Krótka
Krupińskiego Bolesława
Kryniczna
Krzemienna
Księdza Lazara Alojzego
Kściuczyka Jana
Kubisty Stanisława bł. ks.
Kujawska
Kukułek
Kulika Teodora
Kurpiowska
Kuśnierska
Kwiatowa

L

Langego Oscara
Laskowskiego Józefa
Lawendowa
Lechicka
Legnicka
Lelków
Leopolda
Lepszego Kazimierza
Leszczy
Leszczynowa
Leśmiana
Leśna
Leśnego Potoku
Leśników
Letnia
Lędzińska
Ligonia Józefa
Listopada
Lompy
Lotnisko
Lubeckiego Druckiego Franciszka
Lubuska
Ludwika
Lwowska

Ł

Łabędzia
Łączna
Łętowskiego Stanisława
Łokietka Władysława
Łopianowa
Łososiowa
Łowiecka
Łubinowa
Łużycka

M

Macierzanki
Magazynowa
Magnoliowa
Maków
Makuli
Malczewskiego Jacka
Malwy
Małachowskiego Stanisława-od ulicy Kościuszki do ulicy Fredry
Marcinkowskiego Karola
Mariacka
Mariacka Tylna
Markiefki Leopolda
Marmurowa
Marzanny
Mastalerza Stanisława
Matki Teresy z Kalkuty
Meteorologów
Miarki Karola
Miarki Karola pl.
Michałowskiego Piotra
Mieczyków
Miedziana
Mielęckiego Andrzeja
Mieroszewskiego Krzysztofa
Międzyblokowa
Miętowa
Migdałowców
Milowicka
Miła
Mleczna
Młodzieżowa
Modrzewiowa
Moniuszki Stanisława
Morawa
Morawska
Morwowa
Motyli
Mroźna
Mruczka Roberta
Muchowiec
Murckowska
Musioła Ludwika
Mysłowicka
Myśliwska

N

Na Obrzeżu
Nad Jarem
Nad Potokiem
Nad Stawem
Nagietek
Nagórników
Nałkowskiej Zofii
Napierskiego Kostki
Narcyzów
Nieborowskiego Józefa o.pl.
Niedurnego piotra
Niemczyka Rudolfa
Niepodległości
Niezapominajek
Niska
Niwna
Norblina Jana Piotra
Normy
Nowa
Nowatorska
Nowograniczna
Nowowiejska

O

Objazdowa
Obrońców Westerplatte
Ociepki Teofila
Odrodzenia
Odrowążów
Ofiar Katynia
Ogrodzińskiego Wincentego
Ogród Dworcowy
Okoniowa
Okrąg Obrońców Katowic plac
Okrąglicka
Olchawy Stanisława Doktora
Olimpijska
Olszynowa
Ordona Jana
Orla
Orlików
Orzechowa
Osiedlowa
Osikowa
Oswobodzenia
Owocowa

P

Paderewskiego Ignacego
Pankiewicza Józefa
Pasterska
Pawia
Pawła św.
Pelargonii
Pelikanów
Piaskowa
Piastowska
Piernikarczyka Józefa
Pierwiosnków
Pilotów
Piotra
Pitery Romualda
Piwonii
Plac Limańskiego Filipa
Plac Rady Europy
Plebiscytowa
Pod Kasztanami
Pod Lipami, pl.
Pod Młynem
Podchorążych
Podgórna
Podhalańska
Podlaska-od ul. Kościuszki do ulicy Jankego
Podleśna
Pogodna
Policyjna
Polna
Pomorskiego Rafała
Popiełuszki Józefa ks.
Poprzeczna
Porcelanowa
Porfirowa
Porzeczkowa
Powstańców
Powstańców Śląskich pl.
Poznańska
Północna
Prosta
Prowansalska
Przebiśniegów
Przedwiośnie
Przelotowa
Przemysłowa
Przepiórek
Przerwy-Tetmajera
Przyjazna
Przyjemna
Pstrągowa
Pszczyńska
Pszenna
Puchacza
Pułaskiego Kazimierza
Puławska
Purmana
Pusta

R

Racławicka
Radockiego
Radosna
Raka Aleksandra
Ratuszowa
Reja Mikołaja
Rejtana Tadeusza
Reymonta Władysława
Rezedowa
Robotnicza
Robotnicza
Rolnicza
Ronda (Le) Henryka
Rondo Generała Rostworowskiego Stanisława
Rondo Profesora Józefa Pietera
Rondo Zenktelera Kazimierza
Roweckiego Grota Stefana
Rozdzieńska
Rozmarynów
Rozmarynu
Roździeńskiego Walentego
Równoległa
Różana
Ruczajowa
Rumiankowa
Rybnicka
Rymarska
Ryszarda
Rzepakowa

S

Sabaudzka
Sadowa
Saint Etienne
Samsonowicza Jana
Sandacza
Sandomierska
Sasanek
Saska
Scipio del Campo Michała
Sejmu Śląskiego Plac
Sezamkowa
Sępia
Siedliska
Siekierskiego
Sielawy
Siemianowicka
Sienkiewicza
Sienna
Siewna
Sikorek
Sikorskiego
Siwka
Skoczylasa Władysława
Skotnica
Skowronków
Skowrońskiego Aleksandra
Skrzypów
Słabika Karola
Słonecznikowa
Słowiańska
Słowików
Smugowa
Sobańskiego Mariana
Sobocińskiego
Sokola
Sokołowskiego Alfreda
Solika Józefa
Solskiego Ludwika
Sołtysia
Sosnowa
Sosnowiecka
Sowia
Sowińskiego
Spacerowa
Spokojna
Spółdzielczości
Sputników
Stacyjna
Stahla Włodzimierza
Stanisława św.
Staromiejska
Starowiejska
Staszica
Stawiska
Stellera Pawła
Stokrotek
Storczyków
Strumienna
Strzelców Bytomskich
Strzeleckiego Pawła
Strzelnica
Stwosza Wita
Styczniowa
Sucharskiego
Sumów
Surowcowa
Surówki Bolesława
Swinarskiego Konrada
Szabelniana
Szafranka Józefa
Szałwiowa
Szarotek
Szarych Szeregów
Szczupaków
Szczygłów
Szebesty Adama
Szeligiewicza Marcin
Szenwalda
Szeptyckiego
Szeroka
Szewska
Szklarskiego Alfreda
Szkolna
Szopienicka
Szpaków
Szramka Emila
Szramka Emila pl.
Szronowa
Sztygarska
Szurleja Jana
Szybowcowa
Szymanowskiego

Ś

Ścigały
Ślazowa
Śniegowa
Śnieżyczek
Świderskiego
Świdra Augustyna
Świerkowa

T

Targowa
Tarninowa
Tartaczna
Teatralna
Techników
Tokarskiego Juliana
Topolowa
Transportowców
Trojoka Marcina
Truskawkowa
Trzech Stawów
Tulipanów
Tunelowa
Tylna
Tymiankowa
Tyska

U

Uklejowa
Uniczowska
Uniwersytecka
Urbana Rafała

W

Wajdy Wincentego
Wajdy Wincentego pl.
Waleriana
Wałowa
Wandy
Wantuły Jana
Wańkowicza
Wapienna
Warszawska
Warsztatowa
Warzywna
Wesoła
Wesołowska
Wędkarska
Węglana
Węgorzy
Wieniawskiego
Wiertnicza
Wierzbowa
Wieżowa
Więzowa
Wiklinowa
Wilcza
Wilczewskiego Stanisława
Winorośli
Wiosenna
Wiosny Ludów
Wiślana
Witkiewicza
Wodna
Wojciecha
Wojewódzka
Wojska Polskiego
Wojtalewicza
Wolności
Worcella
Woszczerowicza Jacka
Woźniaka
Wrocławska
Wronia
Wróblewskiego
Wróbli
Wrzosowa
Wspólna
Wypoczynkowa
Wyrobiskowa
Wytapiaczy
Wyzwolenia pl.

Z

Zabłockiego
Zachodnia
Zacisze
Zająca
Zakątek
Zakopiańska
Załogowa
Zamenhoffa
Zamkowa
Zaopusta
Zaułek
Zawilców
Zbożowa
Zgorzelecka
Zgrzebnioka Alfonsa
Zimorodków
Zimowa
Ziołowa
Zubera Rudolfa
Zwoźniakowej Renaty
Zwrotna

Ż

Żarnowcowi
Żogały
Żołnierza Polskiego pl
Żołnierzy Września pl
Żółkiewskiego
Żurawia
Żurawinowa
Żużlowa
Żwirowa
Żytnia
Żyzna